O NAS

Kondor Sp. z o.o. od przeszło 30 lat zajmuje się importem i dystrybucją obuwia. Doświadczenie i renoma firmy pozycjonują nas w ścisłej czołówce branży obuwniczej na rynku krajowym i w Europie. Wśród naszych kontrahentów znaleźć można największych detalistów w Polsce. Zaufali nam m.in. Carrefour, Neto, Selgros.

Nasz team składa się z 25 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym. Wraz z działem projektowym tworzą kompetentny zespół, gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.

Posiadamy portfolio marek własnych dedykowanych zarówno na rynek masowy, jak i rynek obuwia ekskluzywnego.

Firma KONDOR jest także autoryzowanym dystrybutorem lub oficjalnym partnerem handlowym znanych marek obuwniczych.

Od 2010 jesteśmy licencjonowanym producentem obuwia dziecięcego. Realizujemy produkcję na podstawie umów partnerskich z m.in. Nickelodeon, Hasbro. W skład naszego portfela licencji wchodzą marki znane na całym świecie – jak choćby bohaterowie uwielbianej przez najmłodszych serii PSI PATROL czy sympatyczna świnka PEPPA. Nasze wszystkie marki prezentujemy poniżej. Z największą przyjemnością zrealizujemy dla Państwa produkcję z którąkolwiek z poniższych licencji. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Państwa zadowolenie stanowi dla nas najwyższą wartość, dlatego w ramach współpracy zajmujemy się kompleksowo całym procesem. Tworzymy projekty interesującego Państwa obuwia, lokujemy produkcję w fabrykach o wysokich standardach, kontrolujemy przebieg produkcji i jakość finalnego produktu.

Zapraszamy do współpracy.