O nas

Kondor Sp. z o.o. od przeszło 25 lat zajmuje się importem i dystrybucją obuwia. Doświadczenie i renoma firmy pozycjonują nas w ścisłej czołówce branży obuwniczej na rynku krajowym i w Europie. Wśród naszych kontrahentów znaleźć można największych detalistów w Polsce. Zaufali nam m.in. Biedronka, Carrefour oraz Auchan.

Nasz team składa się z 25 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym. Wraz z działem projektowym tworzą kompetentny zespół, gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.

O nas
O nas O nas

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem uznanych marek z sektora fashion: Bottero, Cravo Canela, Tabita, Stephanie, Luparenza, Terra Aqua, Pereiras, EvaSano raz GM Shoes. W ofercie posiadamy również własne, popularne marki H-S-L London i Koalas. 

Kondor Sp. z o.o. od 2010 roku jest licencjonowanym producentem obuwia dziecięcego marek Disney, Marvel, LucasFilm oraz DreamWorks. Nasz zespół projektantów tworzy nowe kolekcje na każdy sezon specjalnie dla Państwa. W naszym katalogu można znaleźć licencje oparte na najpopularniejszych tytułach kinowych: Avengers, Spiderman, Captain America, Star Wars, Cars oraz Vaiana.

Państwa zadowolenie stanowi dla nas najwyższą wartość, dlatego w ramach współpracy zajmujemy się kompleksowo całym procesem. Tworzymy projekty interesującego Państwa obuwia, lokujemy produkcję w fabrykach o wysokich standardach, kontrolujemy przebieg produkcji i jakość finalnego produktu.

Zapraszamy do współpracy.

O nas
O nas