Jak działamy?

Nasz team projektowy od podstaw tworzy nowe kolekcje obuwia licencyjnego na każdy sezon. Od pierwszego szkicu po gotowy projekt w wersji cyfrowej, nasi specjaliści opracowują każdy detal, tak by produkt końcowy spełniał wszystkie wymagania.

Gotowy projekt przekazujemy do naszych podwykonawców. Obuwie licencyjne produkujemy tylko w atestowanych fabrykach. Certyfikaty FAMA oraz BSCI są dla nas podstawowym kryterium wyboru przy lokowaniu produkcji.

Jak działamy?
Jak działamy?

W trosce o najmłodszych, wprowadziliśmy do oferty szeroki wybór obuwia dziecięcego z certyfikatem Zdrowa Stopa. Znak ten wyróżnia najlepsze obuwie, zapewniające prawidłowe funkcjonowanie stopy i zdrowy rozwój dziecka.

Jak działamy?

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania, proces produkcji kontrolują bezpośrednio nasi specjaliści, a także wyspecjalizowane firmy zewnętrzne. Jedną z nich jest Intertek, z którym od lat ściśle współpracujemy.

Jak działamy?

Współpracując z nami otrzymujecie Państwo gwarancję, że dostarczymy obuwie spełniające wszystkie wymagania, w dogodnym miejscu i czasie.